MÖBLER / Bord / Lampbord 5453067
nr 545 3067
Lampbord
Funkis, Dia:60, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 6 oktober 2008
kl 16:26:26
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
500 kr
700 kr
700 kr
750 kr
900 kr
850 kr